UUS TEENUS!

Automaatne sotsiaalmeedia reklaam

Küsi pakkumist või telli ise e-poest siit.

Automaatse reklaamiga suurendad oma töökuulutuse nähtavust kõige populaarsemates sotsiaalmeedia kanalites (Facebook, Instagram, Google)​.


Teenus toimib täielikult automaatselt ning ei vaja sinult eelnevat sotsiaalmeedia kogemust​, sest meie turundajad ja IT spetsialistid on teinud kogu töö sinu eest ära!

50€

Hind alates

Paketi hinnale lisandub käibemaks*

Soovid abi? Anna meile märku.
Kellele teenus sobib

Teenus sobib hästi tööandjale, kes soovib tõsta oma CV.ee töökuulutuse nähtavust sotsiaalmeedias ja teha seda iseseisvalt, kiirelt ning endale sobiva eelarvega.

Paindlik eelarve

Vali ise, kui palju soovid teenusele kulutada. Lisaks saad valida, kas maksta kaardi või arvega. Teenuse miinimumtasu on 50€ ühe töökuulutuse kohta.

Kogemus ei ole oluline

Pärast teenuse aktiveerimist ja maksmist genereeritakse töökuulutusest süsteemis automaatne reklaam. Nii on võimalik teenust kasutada ka ilma sotsiaalmeedia kogemuseta.

Soovid rohkem nähtavust

Kasutame reklaami levikuks populaarseid digiturunduse kanaleid (Facebook, Instagram, Messenger ja Google), mis aitab leida kandidaate, kes muidu tööportaale ei külasta.

Kasutamine on imelihtne

CV.ee sotsiaalmeedia tiim ning arendusmeeskond on teinud palju tööd ja toetnunud oma pikale kogemusele, et reklaami seadistamine oleks tööandjate jaoks kiire ja lihtne.

Vali töökuulutus

1

Automaatse sotsiaalmeedia teenuse eeliseks on kahtlemata lihtsus ja kiirus. Saad reklaami iseseisvalt aktiveerida piiramatult kõikidel oma töökuulutustel, millele soovid saada lisatähelepanu. Reklaami seadistamisega saad hakkama ka ilma sotsiaalmeedia kogemuseta.

Aktiveeri ning seadista teenus

2

Reklaami seadistamine on imelihtne ja koosneb vaid paarist sammust. Vali endale pildigaleriist meelepärane pilt, määra töökuulutuse kategooria ja sobiv eelarve. Peale seadistuse kinnitust aktiveeritakse reklaamid automaatselt.

Automaatne reklaam

3

Reklaam luuakse automaatselt läbi CV.ee keskkonna ning avalikustatakse läbi meie sotsiaalmeedia kontode. Sisu võetakse otse ettevõtte töökuulutuselt. Reklaamis kuvatakse ettevõtte nimi, ametikoht, asukoht ja tööaja vorm.

Reklaam teeb oma tööd

4

Kuvame reklaame populaarsetes levikanalites Facebooki, Instagrami ja Google'i reklaamipindadel. Reklaami kestvus on 10-14 päeva või kuni töökuulutuse aegumiseni.
Reklaame kuvatakse vastavalt töökuulutuses märgitud asukohale ja selle lähiümbruses, et saavutada töökuulutusele maksimaalne nähtavus.

Töökuulutus saab rohkem tähelepanu

5

Tänu automaatsele reklaamile jõuad töökuulutusega oma valdkonna spetsialistideni, kes tööportaali aktiivselt ei külasta. Sihtgrupp seadistatakse automaatselt vastavalt sinu poolt määratud kategooriale.

Soovid abi? Anna meile märku.

Näited - Facebook

Näited - Google

Kuidas aktiveerida

Teenuse aktiveerimine ning reklaami tellimine on imelihtne ning võtab aega vaid mõned minutid. Saad teha seda mugavalt otse meie CV.ee süsteemist iseseisvalt.

Logi sisse ja mine enda ettevõtte töölauale ning seejärel vali kuulutus, millel soovid teenuse aktiveerida.

Kliki valikust nupule "Veel kuulutamise lisavõimalusi'' lisateenuste tellimiseks.

Kliki Facebook'i ja Google'i teenuse nupule "Alates 50 eurost, alusta tellimist siit." Seejärel avaneb võimalus valida, millisele töökuulutusele soovid teenust aktiveerida.

Vali enda reklaamile sobiv visuaal, mida soovid kasutada.

Seejärel vali sihtrühm ja sisesta eelarve, mida soovid automaatsele reklaamile kulutada.

Soovid proovida?

Teenuse aktiveerimine ning reklaami tellimine on imelihtne ning võtab aega vaid mõned minutid. Saad teha seda ka mugavalt otse meie CV.ee süsteemist iseseisvalt.

© CV-Online Estonia