Kontaktid

Ettevõtte nimi:
Aadress:

E-mail:

Tel:

Reg. nr:

KMKR:

Konto:

IBAN:

Swedbank AS, kood:

SWIFT:

CV-Online Estonia OÜ
Pärnu mnt 158/1 , 11317, Tallinn 

info@cv.ee

+372 6990 555

10166144

EE100298767

221010856968

EE542200221010856968

767

HABAEE2X

Helista või kirjuta meile:
+372 6990 555
info@cv.ee

Klienditugi

Kristina Uibo

Klienditugi

+372 6990 555

info@cv.ee

Müük ja äriklienditeenindus

Mirjam Pärna

Kliendihaldur

 +372 6990 522

mirjam@cv.ee

Maarika Rajandu

Võtmekliendihaldur

 +372 6990 523

maarika@cv.ee

Kristofer Härm

Kliendihaldur

 +372 6990 524

kristofer@cv.ee

 Liivi Rõigas

Kliendihaldur

+372 6990 525

liivi@cv.ee

Annika Kirsipuu

Kliendihaldur

+372 6990 559

annika@cv.ee

Triin Leis

Kliendihaldur

 +372 6990 528

triin@cv.ee

Allan Rajamäe

Kliendihaldur

+372 6990 556

allan@cv.ee

Maria Lebedeva

Kliendihaldur

+372 6990 520

maria@cv.ee

Värbamine ja turundus

Marii Männiste

Värbamise projektijuht

+372 5900 8729

marii@cv.ee

Sandra Sõber

Värbamise projektijuht

+372 5900 7402

sandra@cv.ee

Helena Alas

Värbamise projektijuht

 +372 6990 526

helena@cv.ee

Mari-Liis Lume

Värbamise projektijuht

+372 6990 555

mari-liis@cv.ee

Gertrud Sild

Turundusspetsialist

+372 6990 555

gertrud@cv.ee

Infotehnoloogia ja tootearendus

Erki Toom

IT tugi

erki@cv.ee

 Vesse Vesiaid

IT arendusjuht

vesse@cv.ee

Heikko Gross

Arendusjuht

heikko@cv.ee

Juhtimine

Agu Vahur

Juhatuse liige

agu@cvonline.com

Indrek Harjak

Müügijuht

indrek@cv.ee

Kaire Kleesment

Värbamisjuht

kaire@cv.ee

Karla Oder

Turundusjuht

karla@cv.ee

Raamatupidamine

Anna-Kaissa Häninen

Raamatupidaja

+372 6990 555

info@cv.ee