Kontaktid

CV-Online Estonia OÜ
Pärnu mnt 158/1 , 11317, Tallinn 

info@cv.ee

+372 6990 555

10166144

EE100298767

221010856968

EE542200221010856968

767

HABAEE2X

Ettevõtte nimi:
Aadress:

E-mail:

Tel:

Reg. nr:

KMKR:

Konto:

IBAN:

Swedbank AS, kood:

SWIFT:

+372 6990 555

info@cv.ee

Helista või kirjuta meile:

Juhtimine

Juhatuse liige

agu@cvonline.com

Agu Vahur

Müügijuht

indrek@cv.ee

Indrek Harjak

Infotehnoloogia ja tootearendus

IT arendusjuht

vesse@cv.ee

 Vesse Vesiaid

Arendusjuht

heikko@cv.ee

Heikko Gross

IT tugi

erki@cv.ee

Erki Toom

Turundus- ja teenindusjuht

maris.viires@cv.ee

Maris Viires

Värbamine ja turundus

Värbamise projektijuht

+372 6990 557

katre@cv.ee

Katre Laan

Värbamise projektijuht

 +372 6990 526

helena@cv.ee

Helena Alas

Äri- ja värbamisturundus

+372 6990 555

karla@cv.ee

Karla Oder

Raamatupidamine

Raamatupidaja

+372 6990 555

info@cv.ee

Anna-Kaissa Häninen

Klienditugi

Klienditugi

+372 6990 555

info@cv.ee

Kristina Uibo

Müük ja äriklienditeenindus

Võtmekliendihaldur

 +372 6990 520

anzelika@cv.ee

Anzelika Ruubel

Võtmekliendihaldur

 +372 6990 523

maarika@cv.ee

Maarika Rajandu

Kliendihaldur

 +372 6990 528

triin@cv.ee

Triin Leis

Kliendihaldur

+372 6990 525

liivi@cv.ee

 Liivi Rõigas

Kliendihaldur

+372 6990 559

annika@cv.ee

Annika Kirsipuu

Kliendihaldur

 +372 6990 524

kristofer@cv.ee

Kristofer Härm