Kontaktid

Ettevõtte nimi:
Aadress:

E-mail:

Tel:

Reg. nr:

KMKR:

Konto:

IBAN:

Swedbank AS, kood:

SWIFT:

CV-Online Estonia OÜ
Pärnu mnt 158/1 , 11317, Tallinn 

info@cv.ee

+372 6990 555

10166144

EE100298767

221010856968

EE542200221010856968

767

HABAEE2X

Helista või kirjuta meile:

+372 6990 555

info@cv.ee

Klienditugi

Kristina Uibo

Klienditugi

+372 6990 555

info@cv.ee

Müük ja äriklienditeenindus

Anzelika Ruubel

Võtmekliendihaldur

 +372 6990 520

anzelika@cv.ee

Maarika Rajandu

Võtmekliendihaldur

 +372 6990 523

maarika@cv.ee

Kristofer Härm

Kliendihaldur

 +372 6990 524

kristofer@cv.ee

Annika Kirsipuu

Kliendihaldur

+372 6990 559

annika@cv.ee

Triin Leis

Kliendihaldur

 +372 6990 528

triin@cv.ee

 Liivi Rõigas

Kliendihaldur

+372 6990 525

liivi@cv.ee

Värbamine ja turundus

Karla Oder

Äri- ja värbamisturundus

+372 6990 555

karla@cv.ee

Katre Laan

Värbamise projektijuht

+372 6990 557

katre@cv.ee

Helena Alas

Värbamise projektijuht

 +372 6990 526

helena@cv.ee

Infotehnoloogia ja tootearendus

Erki Toom

IT tugi

erki@cv.ee

 Vesse Vesiaid

IT arendusjuht

vesse@cv.ee

Heikko Gross

Arendusjuht

heikko@cv.ee

Juhtimine

Agu Vahur

Juhatuse liige

agu@cvonline.com

Indrek Harjak

Müügijuht

indrek@cv.ee

Maris Viires

Turundus- ja teenindusjuht

maris.viires@cv.ee

Raamatupidamine

Anna-Kaissa Häninen

Raamatupidaja

+372 6990 555

info@cv.ee