Kontaktid

Ettevõtte nimi: Alma Career Estonia OÜ
Aadress: Pärnu mnt 158/1, 11317, Tallinn

E-mail: info@cv.ee

Tel: +372 6990 555

Reg. nr: 10166144

KMKR: EE100298767

Konto: 221010856968

IBAN: EE542200221010856968

Swedbank AS, kood: 767

SWIFT: HABAEE2X

Helista või kirjuta meile:
+372 6990 555
info@cv.ee

Klienditugi

Kristina Uibo

Klienditugi

+372 6990 555

info@cv.ee

Müük ja äriklienditeenindus

Annika Kirsipuu

Kliendihaldur

+372 5900 7411

annika@cv.ee

Maarika Rajandu

Võtmekliendihaldur

 +372 5900 7406

maarika@cv.ee

Vallo Filippov

Kliendihaldur

+372 5900 7407

vallo@cv.ee

 Liivi Rõigas

Kliendihaldur

+372 5900 7408

liivi@cv.ee

Triin Leis

Kliendihaldur

 +372 5900 7409

triin@cv.ee

Andrei Botšarov

Kliendihaldur

+372 5900 7405

andrei@cv.ee

Elīna Celmiņa

Rahvusvaheline kliendihaldur, Baltikumis

+371 2661 6969

elina.celmina@cv.lv

Andrias Adamson

Kliendihaldur

+372 5900 7426

andrias@cv.ee

Värbamine ja turundus

Marii Männiste

Värbamise projektijuht

Lapsehoolduspuhkusel

marii@cv.ee

Sandra Sõber

Värbamise projektijuht

Lapsehoolduspuhkusel

sandra@cv.ee

Helena Alas

Värbamise projektijuht

 +372 5900 7404

helena@cv.ee

Mari-Liis Lume

Värbamise projektijuht

+372 5887 0053

mari-liis@cv.ee

Andra Rand

Värbamise projektijuht

+372 5900 7413

andra@cv.ee

Gertu Matikainen

B2B Turundusspetsialist

Lapsehoolduspuhkusel

gertu@cv.ee

Helina Pääro

Lisette Parts

B2B Turundusspetsialist

+372 6990 555

helina@cv.ee

B2C Turundusspetsialist

+372 6990 555

lisette@cv.ee

Infotehnoloogia ja tootearendus

Erki Toom

IT arendusjuht

erki@cv.ee

Heikko Gross

Arendusjuht

heikko@cv.ee

Juhtimine

Agu Vahur

Juhatuse liige

agu.vahur@almacareer.com

Indrek Harjak

Müügijuht

indrek@cv.ee

Kaire Kleesment

Värbamisjuht

kaire@cv.ee

Karla Oder

Turundusjuht

+372 5681 2661

karla@cv.ee