Meist lähemalt

CV-Online (CV.ee) pole mitte ainult juhtiv tööportaal vaid ka üks juhtivaid värbamisteenuseid pakkuv värbamispartner kogu Baltikumis. Pakume oma klientidele laia teenustevalikut ning laiaulatuslikku ja pidevalt arenevat töökuulutuste levikanalite võrgustikku üle kogu Baltikumi.

9990

400

90%

25

aktiivset klienti

värbamisprojekti aastas

õnnestunud projekte

aastat kogemust

Usaldusväärne värbamispartner

CV-Online pole mitte ainult juhtiv online tööportaal vaid ka üks juhtivaid värbamisettevõtteid Eestis. Viime ettevõtteid kokku tegusate talentidega juba 25 aastat.


Teenindame aastas enam kui 10 000 ettevõtet kogu Baltikumis. CV-Online kuulub Alma Media rahvusvahelisse korporatsiooni ja meil on tööportaalid üle Euroopa ning mujal maailmas kaubamärgi Monster nime all.

Professionaalsus

Innovatsioon ja areng

Tiimitöö

Personaalsus

Oleme uudishimulikud. Küsime ja kuulame. Testime ja rakendame. Meie meeskonda innustab õppimine.

Nõuame endalt parimat ja pakume seda ka oma klientidele. Oleme tegevuses toetume palju klientide tagasisidele ja kliendi teekonna analüüsimisele.

Mõtleme ja tegutseme koos, sest usume, et ühise tegutsemise ja arutlemise käigus sünnivad parimad lahendused.

Vaatame iga inimese vajaduste taha ja loome tema jaoks sobiva lahenduse.

Meie väärtused

Ligi 45% Eesti värbamisturust kuulub meie värbamisettevõttele. See teeb meist ühe suurima värbamisteenuseid pakkuva ettevõtte Eestis. Meie tööportaali CV.ee andmebaasis on 544 807 aktiivset kasutajat ja meie värbamisprojektide edukuse määr on 90%.

Turu juhtiv värbamispartner

Meie teenuste portfellis on nii klassikalised online teenused kui ka rätseplahendusena valminud värbamisprojektid. Soovime, et iga ettevõte leiaks lahenduse kõigile oma värbamisvajadustele ühest kohast.

Teenuste ulatus ja valik

Pakutavate värbamisteenuste hulka kuuluvad tööriistad ja teenused, mis aitavad ettevõtte juhtidel, personalijuhtidel ja teistel värbamisega seotud inimestel aega kokku hoida, saavutades maksimaalse tähelepanu ja tulemused.

Me säästame ettevõtte aega

2019. aastal külastas CV.ee tööportaali 11 miljonit kandidaati, kes jätsid endast maha digitaalse jalajälje. Samuti uuendab iga kuu meie andmebaasis oma CV-d umbes 12 000 inimest. See annab meile kandidaatide kohta andmeid ja teadmisi, et värbamisettevõttena tõhusalt tegutseda.

Uuenev andmete voog

Meie tugevused

+372 6990 555

info@cv.ee