Meist lähemalt

CV-Online (CV.ee) on parimate tööpakkujate ning suurima levikanalite võrgustikuga tööportaal Eestis. Lisaks ka üks juhtivaid värbamisteenuseid pakkuv värbamispartner kogu Baltikumis. Pakume oma klientidele laia teenuste valikut ning laiaulatuslikku ja pidevalt arenevat töökuulutuste levikanalite võrgustikku üle kogu Baltikumi.

Statistika uuendatud 12.2022

>12 000

CV uuendust iga kuu

~300 000

unikaalset külastajat iga kuu

556 754

aktiivset CV-d

Seadmete jaotus

Külastatavus ajaliselt

CV.ee on suurima levikanalite võrgustikuga tööportaal Eestis

CV.ee kaudu on võimalik leida kandidaate olenemata tööandja tegutsemisvaldkonnast. Meie töökuulutustel on kõige laiem levikanalite võrgustik Eestis ning seetõttu võib töökuulutusi kohata ka paljudes teistes välistes meediakanalites (Facebook; Google; delfi.ee; soov.ee; kuldnebors.ee; workinestonia.com jmt).


Igal CV.ee tööandjal on oma personaalne kliendihaldur. Lisaks on võimalik kandidaate otsida või hallata mugavalt otse meie süsteemis. Pakume lisaks klassikalistele tööpakkumistele ka mitmeid efektiivseid lisateenuseid (tutvumiseks kliki siia), mis aitavad oluliselt tõsta kandidaatide arvu ja töökuulutuse nähtavust.

Usaldusväärne värbamispartner

CV-Online kuulub Alma Media rahvusvahelisse

Alma Career gruppi ja meil on tööportaalid üle Euroopa. Oleme turul tegutsenud üle 25 aasta.


Meie värbamisteenused aitavad Eesti ettevõtetel ja organisatsioonidel täita oma ärilisi eesmärke ja kasvuootust, viies tööandjaid kokku tegusate talentidega olenemata tegutsemisvaldkonnast. Meiega koos on personaliotsing lihtne ja ajasäästlik. Uuri personaalsete värbamisteenuste kohta lähemalt siit.

400

värbamisprojekti aastas

94%

õnnestunud projekte

26

aastat kogemust

CV-Online is powered by Alma Career.

Turu juhtiv värbamispartner

Ligi 50% Eesti värbamisturust kuulub meie värbamisettevõttele. See teeb meist ühe suurima värbamisteenuseid pakkuva ettevõtte Eestis. Meie tööportaali CV.ee andmebaasis on 556 754 aktiivset kasutajat ja meie värbamisprojektide edukuse määr on 94%.

Teenuste ulatus ja valik

Meie teenuste portfellis on nii klassikalised online tööportaali teenused kui ka rätseplahendusena valminud värbamisprojektid. Soovime, et iga ettevõte leiaks lahenduse kõigile oma värbamisvajadustele ühest kohast. Tutvu teenuste valikuga siit.

Me säästame tööandja aega

Pakutavate värbamisteenuste hulka kuuluvad tööriistad ja teenused, mis aitavad juhtidel ja teistel värbamisega seotud inimestel aega kokku hoida, saavutades maksimaalse tähelepanu ja tulemused.

Uuenev andmete voog

Igal aastal külastab CV.ee tööportaali 11 miljonit kandidaati, kes jätavad endast maha digitaalse jalajälje. Samuti uuendab iga kuu meie andmebaasis oma CV-d üle 12 000 inimese. See annab meile kandidaatide kohta andmeid ja teadmisi, et värbamisettevõttena tõhusalt tegutseda.

+372 6990 555
info@cv.ee