Töökuulutuse vaatajate info avamine

CV.ee töökuulutuse vaatajate info avamine annab sulle võimaluse tutvuda kõikide sisse logitud kasutajatega, kes on vaadanud ettevõtte töökuulutust, selle salvestanud või vajutanud ''Kandideeri'' nupule.


Tänu sellele väärtuslikule informatsioonile on sul nüüd võimalik teha kasutajatele sihitud otsepakkumisi, tutvuda nende CV-dega või küsida tagasisidet oma töökuulutuse kohta. 


*Töökuulutusest huvi tundnud inimeste CV-de avamiseks või neile e-kirjade saatmiseks peab ettevõttel olema aktiivne CV-de andmebaasi teenus või vastav lisateenus.

1) Ava töölauad ning kliki ikoonile

Klikkides vastavale ikoonile avaneb list sisse loginud kasutajatest, kes on sinu töökuulutust vaadanud või selle salvestanud oma lemmikute hulka.

2) Tutvu CV-dega või saada e-kirju

Kuvame kõiki töökuulutuse vaatajaid, salvestajaid ning ''Kandideeri'' nuppu vajutanud sisse logitud kasutajaid. CV-de avamiseks ning nendega lähemalt tutvumiseks peab ettevõttel olema aktiivne CV-de andmebaasi teenus või antud töökuulutuse juures aktiveeritud vastav lisateenus.

3) Kuidas tellida lisateenus või andmebaasi kasutus

CV-de andmebaasi kasutuse või töökuulutuse vaatajate info lisateenuse tellimiseks vajuta vastavale nupule. Seejärel avaneb võimalus tellida ning aktiveerida meelepärane lisateenus. Teenuseid on võimalik tellida ka ettevõtte kliendihalduri kaudu, kes aitab teenuse aktiveerida.

Lisateenuse aktiveerimiseks vastava töökuulutuse juures vajuta ''Aktiveeri lisateenus'' ning vali sobiv teenus, mida soovid aktiveerida.

+372 6990 555
info@cv.ee

© CV-Online Estonia