CV.ee on muutunud!

Kiirem

Lihtsam

Efektiivsem

EN

Mis on tööandja jaoks muutunud?

Meiega leiad sobivad kandidaadid!

Oleme säilitanud kõik oma CV.ee tööportaali peamised funktsioonid, muutes seda samal ajal kasutajate jaoks kiiremaks, lihtsamaks ja veelgi efektiivsemaks.


Meiega leiad nüüd sobivad kandidaadid varasemast lihtsamini ja kiiremini olenemata ettevõtte tegutsemisvaldkonnast, muutes end õigete kandidaatide jaoks atraktiivsemaks ning nähtavamaks.

Uued võimalused

Tööandja brändingu võimalused

Nüüd on võimalik lisada töökuulutusele ka video ja pildigalerii, et muuta ennast tööotsijate jaoks visuaalselt atraktiivsemaks.

Lihtsam töökuulutuse sisestamine

Töökuulutuse lisamise lisamine on nüüd jagatud väikesteks tükkideks, et kuulutuse sisestamine oleks veelgi lihtsam.

Täpsem CV-de andmebaasi otsing

CV.ee andmebaasist on nüüd võimalus otsida kandidaate nende tegelike oskuste, mitte vaid ametinimetuste alusel.

Efektiivsem kandidaatide haldus

Kandidaate saab liigutada erinevate etappide vahel, mis annab parema ülevaate kõikidest kandidaatidest.

Tutvu uue tööandja vaatega!

Uus CV.ee tööportaal on loodud parima värbamiskogemuse tagamiseks olenemata ettevõtte suurusest või tegutsemise valdkonnast.

Mis on tööotsija jaoks muutunud?

Meiega oled nähtav!

Oleme pannud palju rõhku tööotsija reaalsetele oskustele ning palume tööotsijatel sisestada vaid tööandjatele huvi pakkuvat informatsiooni. 


Soovime, et tähelepanu keskpunktis oleks kandidaat ning tema oskused, mitte tema ametinimetus eelmisel töökohal. Nii on tööotsijal võimalik tööandjate seas paremini esile tulla ja leida unistuste töökoht.

Lihtne CV sisestamise võimalus

Uue CV sisestamine koosneb kuuest loogilisest sammust, mille vahel on lihtne navigeerida. Küsime vaid olulist informatsiooni, et CV sisestamine oleks lihtsam ja kiirem.

Täpne otsingumootor

Tööpakkumiste otsingumootor on muutunud mugavamaks ja täpsemaks, mis võimaldab efektiivselt filtreerida endale sobivaid tööpakkumisi. 

Värsked tööpakkumised e-mailile

Tänu uuenenud otsingumootorile on nüüd ka tööpakkumiste teavitused veelgi täpsemad, mis tähendab, et tööotsija e-mailile jõuavad vaid asjakohased tööpakkumised.

Tutvu uue tööotsija vaatega!

Uus CV.ee tööportaal on loodud parima kandideerimiskogemuse tagamiseks olenemata kandidaadi varasemast kogemusest või töökoha eelistustest.

© CV-Online Estonia 2020